Генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький повідомив офіційному сайту «Чорноморця», що клуб залишили чотири футболісти:
«Покинули «Чорноморець
»
чотири гравці: Дмитро Безотосний, Олексій Гай, Євген Зубейко і Кирило Ковальчук. Ми дякуємо цим виконавцям за високий професіоналізм і завжди будемо пам'ятати про їх заслуги в успішних виступах нашої команди в чемпіонаті, Кубку України і на міжнародній арені. Бажаємо їм вдалого продовження спортивної кар'єри».