Андрій Шевченко віддав би трофей Нойєру, але результати голосування вважає справедливими.
«Роналду, Нойєр і Мессі чудово провели 2014 рік і кожен з них був гідний того, щоб отримати нагороду,
-
сказав «Вестям» володар «Золотого м'яча - 2004» Андрій Шевченко
. - Цього разу кращим визнали Кріштіану - в цьому немає нічого незвичайного, так вирішила більшість. Скажу лише, що хотів, щоб «Золотий м'яч» отримав Нойєр»