Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді, перед медобстеженням, поспілкувався з журналістами.
- Після відпустки, є проблеми з зайвою вагою?
- Так, пару кілограм. За декілька днів скину.
- Якщо не секрет, скільки?
- 2 кілограми.
- Деякі гравці також казали, що набрали зайві кілограми. Для тебе це звично, набирати зайві кілограми в міжсезоння?
- Так, інколи буває, що набираю. Нічого страшного немає в цьому.
- Вчора була зустріч з Ребровим. Він розповів щось про майбутні збори?
- Ні, нічого не розповідав.
- У вас будуть спаринги з другою командою «Борусії» Менхенгладбах, з ангольською «Бенфікою». Такі спаринги для вас звичні, чи ні?
- Спаринг є спаринг. Награємо склад. Нічого нового тут немає.
- Дивились вчора вручення Золотого М’яча?
- Так. Вболівав за Роналду.
- На вашу думку, чому немає серед домінантів на Золотий М’яч захисників? Специфіка сучасного футболу чи показник того, що немає гарних захисників?
- Не знаю. Напевно, нападникам легше, вони м’ячі забивають.