Захисник «Динамо» Євген Селін дав бліц-інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» після проходження медогляду, повідомляє Террикон
- Готові працювати в загальній групі?
- Звичайно.
- На збори їдете?
- Думаю, так.
- Настрій хороший у вас?
- Звичайно, чудовий, бойовий. Готовий до роботи.
- Останні рік-півтора у вас були зім'яті через травми. Цього року все зміниться?
- Будемо сподіватися.
- Як ставитеся до трансферу Безуса в «Дніпро»?
- Головне, щоб він там грав, а не сидів на заміні. Думаю, він буде грати, раз головний тренер хотів бачити його в команді