Колишній гравець "Шахтаря", а нині відомий футбольний експерт Сергій Нагорняк поділився думкою про результати "Динамо" в поточному сезоні, згадавши події останнього матчу киян у прем'єр - лізі, а також висловив впевненість у позитивному для команди Олега Блохіна результаті протистояння з "Рапідом" у Відні.
"У Полтаві футболісти "Динамо" начебто почали добре, просто потрібно уникнути таких безглуздостей, як в епізоді з першим голом. Потім ні з того ні з сього гравець"Динамо" зіграв рукою в своїй штрафній. Команда, коли пропускає такі м'ячі, потрапляє в психологічну яму, з якої важко вибиратися. Потім ще видалення Ідейє. У грі з "Ворсклою" головним було взяти очки. Добре, хоч внічию зіграли.
Поразка від "Рапіда" не поставить хрест на завданні виходу з групи. Просто "Динамо" не та команда, яка може стільки програвати. З "Рапідом" буде нелегко, але я впевнений, що "Динамо" доб'ється позитивного результату. Кияни вже дна досягли, відштовхнулися від нього і потроху спливають наверх" .