Другий володар «Золотого м'яча» з України екс-динамівець Києва Ігор Бєланов потрапив в ДТП.
«Їхали з полювання, машину понесло на слизькій дорозі. Минулий рік був поганий, стільки людей померло і загинуло. Слава богу, що у нас так все закінчилося. Машина вщент, а ми вилетіли з салону... - наводить слова Бєланова видання «Вести».
За кермом був не я. Машина перекинулася, все вщент, а ми вилетіли з салону. Боженька вберіг. Новий рік провів у лікарні. Голову зашивали, є тріщина в шийному хребці. Треба було трохи відійти»,