Серед них виявилися словацький воротар Лібор Грдлічка і бразильський нападник Лео (Пассос Алвес Леонардо). Лібор, незважаючи на бажання «Металурга» продовжити контракт, вирішив все-таки залишити Україну. Свою футбольну кар'єру Грдлічка продовжить в тбіліському «Динамо», повідомляє клубна прес-служба.
Покинув Запоріжжя і бразилець Лео, контракт з яким було вирішено не продовжувати. Також виявив бажання розпрощатися з Україною і португальський півзахисник Сержіо (Діас Рібейро Сержіо Філіпе). ФК «Металург» задовольнив прохання легіонера.