Сергій Свистун: «Я казав Безусу, що київський стиль йому може не підійти»

Динамо Київ 13 Січня, 20:33
Екс-тренер «Ворскли» Сергій Свистун, а нині наставник «Кременя» прокоментував перехід Романа Безуса в «Дніпро».

- Думаю, що «Дніпро» - його команда. Ще коли Рома збирався переходити в «Динамо», ми з ним розмовляли, і я йому сказав, що київський стиль йому може не підійти. Звичайно, зараз динамівці грають у більш винахідливому ключі, але все одно цьому футболісту потрібно більше творчості і менше тактичних обмежень. Мені здається, що у Мирона Маркевича саме такий футбол, так що Безус зробив правильний вибір. Ось тільки його ставлення до роботи неодмінно має бути таким же, як і в Полтаві, -

наводить слова Свистуна «

footboom.com».