Капітан «Іллічівця» Сергій Яворський розповів про свою відпустку і цілі команди на другу частину сезону.
«У відпустці у мене на руках був розклад самостійної підготовки. Я щороку виконую всі приписи тренерського штабу, тому для мене це було не в новинку. Чесно кажучи, я не уявляю, як би мені було важко після тренувань на зборах, якби не ця самостійна підготовка.
Щодо весняної частини чемпіонату, то нам ніколи легко не було протягом кожного року мого перебування в Маріуполі. Завжди чекає важка боротьба з будь-яким суперником.
Завдяки чому ми будемо покращувати своє становище? Напевно, завдяки бажанню, самовіддачі, тактичним новинкам, які підготував наш тренерський штаб на чолі з Миколою Петровичем (Павловим-прим.)», -
сказав Яворський, пише офіційний сайт «Іллічівця»