Саме в цьому всесвітньо визнаному багатьма командами містечку, яке в січнево-лютневі місяці стає по справжньому футбольним «біло-сині» починаючи з 14 січня проведуть свій перший двотижневий тренувальний збір.
Для роботи на ньому тренерський штаб нашої команди на чолі з Сергієм Ребровим вирішив задіяти 26 наступних гравців:
воротарі: Олександр Шовковський, Олександр Рибка, Максим Коваль, Артур Рудько;
захисники: Євген Хачеріді, Євген Селін, Микита Бурда, Александар Драгович, Данило Сільва, Домагой Віда, Бетао;
півзахисники: Олег Гусєв, Сергій Сидорчук, Владислав Калитвинцев, Сергій Рибалка, Віталій Буяльський, Андрій Цуріков, Мігель, Юнес Беланда, Ігор Харатін, Сергій М'якушко;
нападники: Андрій Ярмоленко, Артем Кравець, Джермейн Ленс, Лукаш Теодорчик, Дмитро Хльобас.
У Києві продовжать відновлення після травм захисник Євген Макаренко і півзахисник Денис Гармаш. Також залишився в столиці і Лукман Аруна.
У той же час вперше після свого повернення в стан «біло-синіх» на тренувальний збір відправився досвідчений бразильський захисник Бетао.
Нагадаємо також, що перший збір пропустить нападник Д'ємерсі Мбокані, який візьме в складі збірної ДР Конго участь у фінальній стадії Кубка Африканських Націй.
Сьогодні в планах команди розміщення по прибуттю в готелі Melia La Quinta і перше тренування, заплановане на 19:00 за київським часом.