Блохін: "Нам потрібен результат"

Динамо Київ 3 Жовтня, 16:45
Тренер "Динамо" повідомив, на що можна розраховувати у сьогоднішньому матчі у Лізі Європи.

Головна ціль - результат, бо гру команда демонструє, а результату немає. Так сказав Олег Блохін у інтерв'ю телеканалу "Футбол". А хороша гра не є пріоритетом сьогодні.

"Я команді сказав, що в тому становищі, що ми програли «Генку», будемо налаштовуватися на перемогу", - зазначив тренер "Динамо".