Дмитро Хльобас: «Як мінімум хотілося б залишити гарне враження»

Динамо Київ 14 Січня, 10:46
20-річний нападник «Динамо» Дмитро Хльобас розповів про свої очікування від першого збору у складі головної динамівської команди.

20-річний нападник «Динамо» Дмитро Хльобас розповів про свої очікування від першого збору у складі головної динамівської команди.

«Це радість для будь-якого молодого футболіста, я так скажу.

Як мінімум хотілося б залишити гарне враження», -

сказав

Хльобас у коментарі телеканалу «Футбол 1».