Голландський вінгер київського «Динамо» Джермейн Ленс з нетерпінням чекає початку зборів у Марбельї.
«Дуже добре, що ми нарешті відправляємося на збір.
Нам потрібно якнайкраще підготуватися, і в другій частині сезону виступити не гірше, ніж ми це зробили влітку і восени», -
сказав Ленс в ефірі телеканалу «Футбол 1».