Джермейн Ленс: «Потрібно у другій частині сезону виступити не гірше, ніж влітку і восени»

Динамо Київ 14 Січня, 10:49
Голландський вінгер київського «Динамо» Джермейн Ленс ​з нетерпінням чекає початку зборів у Марбельї.

Голландський вінгер київського «Динамо» Джермейн Ленс з нетерпінням чекає початку зборів у Марбельї.

«Дуже добре, що ми нарешті відправляємося на збір.

Нам потрібно якнайкраще підготуватися, і в другій частині сезону виступити не гірше, ніж ми це зробили влітку і восени», -

сказав Ленс в ефірі телеканалу «Футбол 1».