Владислав Калітвінцев: «У відпустці не раз грав у футбол»

Динамо Київ 14 Січня, 10:53
Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев розповів, як підтримував форму під час зимової відпустки.

Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев розповів, як підтримував форму під час зимової відпустки.

«Звичайно, за футболом скучив. У відпустці не раз грав.

Зараз хочеться вже поїхати на збір і почати працювати.

Стан здоров’я? Відмінний! Почуваюся чудово», −

заявив Калітвінцев в ефірі телеканалу «Футбол 1».