Голкіпер «Динамо» Максим Коваль сподівається стати першим номером «біло-синіх» після повернення з оренди у «Говерлі».
«Буду старатися і робити все, що належить воротареві, щоб закріпитися у складі «Динамо»,
- сказав Коваль у коментарі телеканалу «Футбол 1».