Максим Коваль: «Буду робити все, щоб закріпитися у складі «Динамо»

Динамо Київ 14 Січня, 11:04
Голкіпер «Динамо» Максим Коваль сподівається стати першим номером «біло-синіх» після повернення з оренди у «Говерлі».

Голкіпер «Динамо» Максим Коваль сподівається стати першим номером «біло-синіх» після повернення з оренди у «Говерлі».

«Буду старатися і робити все, що належить воротареві, щоб закріпитися у складі «Динамо»,

- сказав Коваль у коментарі телеканалу «Футбол 1».