- Як відпочили в Майамі і в Буковелі?
- Все-то ви про мене знаєте... (Посміхається). У Майамі поїхав з дружиною та сім'єю Роми Безуса. Саша Рибка теж там був, але полетів окремо - спочатку він, здається, був у дядька в Нью-Йорку. Потім ми зустрічалися, вечеряли разом... Знаю, що в тих же місцях були і Драгович з Ленсом, але з ними побачитись не довелося.
В Буковель я поїхав більше для батьків, щоб нарешті побути з ними. На лижах я не катаюсь - надто вже травматична це розвага. Можу собі дозволити тільки санки. (Сміється). Загалом, я в основному грав з дитиною, приділяв час батькам. Новий рік як зазвичай зустрічав в Києві.
- Судячи з викладеної в інтернет фотографії, зустріли ви його з келихом соку. Це був постановочний кадр - чи дійсно режимили?
- Ні, все по-справжньому. Я не міг собі дозволити алкоголь, адже до виходу з відпустки залишалося не так багато часу.
- Сергій Сидорчук говорив, що у відпустці, незважаючи на весілля і інші свята, навіть втратив кілограм. А як у вас із зайвою вагою?
- Є півтора кіло, але для мене це не проблема. Ось влітку я повертався з шістьма - і скинув їх за тиждень.
- Як так вийшло?
- Був в Італії і, напевно, з'їв дуже багато піци. (Посміхається). Чесно кажучи, і сам здивувався, ніколи раніше такого не було. Але, думаю, Сергій Станіславович дасть зараз пару складних тренувань - і моя вага миттю відновиться.
- Вибір змінити «Динамо» на «Дніпро» Романа Безуса ви підтримали?
- За ті два роки, що він провів у Києві, ми подружилися, у нас діти приблизно одного віку. Зрозуміти Рому неважко: тренер його не бачив в тактичних схемах. Але ми з ним не прощаємось, будемо підтримувати зв'язок. Безус хороший футболіст. Скажу вам більше: майже впевнений, що через рік в пресі напишуть, що «Динамо» хоче його повернути - як це було з іншим Романом, Зозулею, -
цитує Ярмоленка «СЭ» в Украине».