Сергій Палкін: «Чигринському пора змінити обстановку»

Футбол України 14 Січня, 11:41
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував можливий відхід захисника команди Дмитра Чигринського.

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував можливий відхід захисника команди Дмитра Чигринського.

«Ми дали Чигринському вибір. Ми йому сказали: «Діма, який клуб ти вибереш, з тим клубом ми і будемо вести переговори». Нещодавно я говорив з його агентом, вони цим займаються. Думаю, на цьому тижні вони закриють питання.

Думаю, прийшов час йому змінити обстановку, змінити команду. Упевнений, як тільки Чигринський змінить те, що його оточує, у нього все вийде, і він почне грати. А зараз він зіграв гру - травма, травма, травма... Уже кілька років травми. Це все відкладається. Він сам хоче від цього відштовхнутися і нормально грати. Ми скільки разів обговорювали це питання з Містером - сходимося на тому, що Дімі потрібно змінити обстановку.

Це обопільне бажання. Чигринський хоче грати, але не виходить. Бачите, скільки років намагаємося, але ніяк. Тому ми прийшли до спільного знаменника - нехай спробує в іншому клубі. Може, тоді щось зміниться», -

цитує «Трибуна» коментар Палкіна телеканалу «Футбол 1».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чигринський може продовжити кар'єру в «Легії».