Три гравця суперника «Динамо» зіграють на Кубку Африканських Націй

Динамо Київ 14 Січня, 12:20
«Генгам», суперник «біло-синіх» в 1/16 Ліги Європи, в даний час змушений обходитись відразу без трьох своїх виконавців.

Захисник Баіссама Санко (Гвінея, сім матчів у поточному чемпіонаті Ліги 1), півзахисник Самбу Ятабаре (Малі, 17 ігор в нинішній Лізі 1, один гол, на фото) і нападник Ладіслас Дун’яма (Конго, сім поєдинків у поточній Лізі 1, один гол) покликані під прапори своїх національних збірних і зіграють у фінальній стадії Кубка Африканських Націй.