Пропонуємо вам ознайомитися з календарем «Динамо-2», яке на XX Меморіалі Олега Макарова у групі «А» зіграє з наступними суперниками:
16 січня. «Динамо-2» - ЦСКА (Київ). 14:00
17 січня. «Динамо-2» - «Олімпік» (Донецьк) 14:00
19 січня. «Динамо-2» - «Енергія» (Нова Каховка). 14:00
20 січня. «Динамо-2» - «Колос» (Ковалівка). 14:00
22 січня. «Динамо-2» - «Десна» (Чернігів). 14:00
Всі свої матчі наша команда проведе в динамівському манежі на Кончі-Заспі. «Динамо» запрошує вболівальників підтримати «біло-синіх» у цих поєдинках.