Володимир Лютий: «Коноплянка в «Динамо»? Шило на мило»

Динамо Київ 14 Січня, 12:56
Олімпійський чемпіон у складі збірної СРСР і дворазовий чемпіон Радянського Союзу з дніпропетровським «Дніпром», а тепер головний тренер молдавського «Саксана», Володимир Лютий, прокоментував можливий перехід лідера «Дніпра» Євгена Коноплянки в столичне «Динамо».

Олімпійський чемпіон у складі збірної СРСР і дворазовий чемпіон Радянського Союзу з дніпропетровським «Дніпром», а тепер головний тренер молдавського «Саксана», Володимир Лютий, прокоментував можливий перехід лідера «Дніпра» Євгена Коноплянки в столичне «Динамо».

- Я уважно стежу за подіями в українському чемпіонаті, у тому числі і за трансферними новинами, -

цитує Володимира Івановича Sport.ua

. - Я треную команду вищої ліги чемпіонату Молдови «Саксан» і, звичайно ж, не проти зміцнити деякі позиції своєї команди кваліфікованими футболістами, які виступають в українських клубах.

Що стосується футбольних чуток щодо можливого переходу з «Дніпра» в київське «Динамо» Коноплянки, то для Жені - це шило на мило. В ігровому плані у нього прогресу не буде. А йому потрібно рухатися вперед. Оптимальним для атакуючого хавбека збірної України та «Дніпра» став би перехід в топовий європейський чемпіонат, де у нього є варіанти з італійськими та англійськими командами. Чекаємо літа. Думаю, що так і буде, -

підсумував іменитий форвард.