Дортмундська «Боруcсія» готується до вильоту в другу лігу

Світовий футбол 14 Січня, 13:32
Бос «чорно-жовтих» Ханс-Йоахім Вацке повідомив, що віце-чемпіони Німеччини подаватимуть заявку на ліцензію для виступів у другій лізі.

Бос «чорно-жовтих» Ханс-Йоахім Вацке повідомив, що віце-чемпіони Німеччини подаватимуть заявку на ліцензію для виступів у другій лізі.

«Ми змушені будемо подати заявку. Однак це не займе багато часу, десь з півгодини, адже йдеться про представлення умов ліквідності клубу, а з цим, як відомо, у нас проблем нема», -

пояснив Вацке.

Останній термін подачі заявок для бажаючих виступати у другій лізі Німеччини - 15 березня.

Перше коло «джмелі» завершили на передостанній сходинці Бундесліги.