Гравець «Баварії» Філіпп Лам поділився планами на майбутнє.
«Мій контракт з «Баварією» розрахований до 2018 року. Мені вже буде 34, саме час завершити кар'єру.
Не бачу себе у США або Катарі. Хочу завершити кар'єру на високому рівні. Хочу ще раз виграти Лігу чемпіонів з «Баварією». Для мене це головне завдання, і, думаю, нам під силу його виконати вже цього року.
Нашими головними суперниками є «Реал», «Челсі» і «Барселона». ПСЖ? Подивимося, як вони зіграють з «Челсі».
Команда прогресує з кожним роком, подивимось, чи зможуть вони поборотися за перемогу в Лізі чемпіонів», -
розповів Лам.