Український півзахисник «Зеніта» Анатолій Тимощук розповів, що скаже найближчим часом колишньому одноклубнику Мануелю Нойєру, який зайняв третє місце у голосуванні за «Золотий м'яч».
«Кріштіану Роналду забивав приголомшливі м'ячі, знаходився по ходу року в божевільній формі. Хоча я всіма своїми силами, в тому числі голосуючи в якості капітана збірної України, намагався допомогти Нойєру. На жаль, трофей дістався не йому. Адже це був би знаковий момент. Нойєр міг стати другим воротарем після Яшина, кому вручили б «Золотий м'яч». Видно, не судилося. Втім, сподіваюся, що в найближчому майбутньому Нойєру все ж таки вдасться його отримати. Або комусь з гравців «Баварії», -
заявив Тимощук в інтерв'ю «СЭ».
Що скажу Нойєру? Ясно що: «Не переймайся, я за тебе голосував!». Думаю, йому буде приємно. До речі, я знаю Мануеля дуже добре і можу сказати - він дуже стійка людина в психологічному плані. Тому ударом для нього ця поразка точно не стане. Навпаки, він уже сказав, що ніколи не забуде цей день, бо потрапив до трійки кращих гравців світу. Для нього це було грандіозне шоу. Радий і за Ар'єна Роббена, який увійшов до символічної збірної і був визнаний кращим спортсменом Голландії. Таке з футболістом в цій країні відбулося вперше за останні 27 років».