Про це розповів генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький.
«Так, команду можуть покинути ще кілька виконавців, а можуть і не покинути. Поки трансферне вікно відкрите, все може помінятися. Але ми не збираємося розлучатися з усіма підряд. На даний момент з нашою командою точно попрощалися Ковальчук, Безотосний, Гай і Зубейко» , -
повідомив Сергій Керницький 1football.info.
Нагадаємо, що зовсім недавно стало відомо про заборгованість перед гравцями «Чорноморця» за минулий сезон і про пропозицію перепадписати трудові угоди з футболістами на умовах зниження зарплати.
У грудні минулого року «Чорноморець» залишив його головний тренер Роман Григорчук, а пізніше - і весь тренерський штаб у складі Михайла Савки, Степана Матвіїва та Олександра Глущенка. Заміною Григорчуку з приставкою в.о. став наставник молодіжки клубу Олександр Бабич.
На початку нинішнього року Одесу покинули Ковальчук, Безотосний, Гай і Зубейко.