Hola, España! Hola, Marbella! «Динамо» прибуло на перший збір

Динамо Київ 14 Січня, 17:48
14 січня для київського «Динамо» розпочався перший міжсезонний підготовчий збір в іспанській Марбельї.

Рано вранці динамівці почали збиратися в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Раніше за всіх в аеропорт прибули адміністратори команди, аби зареєструвати необхідний для проведення тренувального збору багаж з футбольного оснащення, спорядження, медикаментів. Як завжди, за порядком стежив Віктор Максимович Кашпур, який чекав команду біля столиків реєстрації та прийому багажу. Найбільш зайнятими в цей час були його помічники Філіп Репетило і Анатолій Пашковський, які разом з клубними масажистами здійснювали перевезення багажу з автобусу.

Завдяки ідеальній організації персоналу, футболісти і тренерський штаб, які прибули трохи пізніше, дуже швидко пройшли реєстрацію, і негайно вирушили на чартерний рейс, провівши в аеропорту не більше півгодини. Єдиним, хто встиг поділитися з представниками клубних ЗМІ своїми очікуваннями від поїздки в Марбельї, був молодий захисник Микита Бурда, для якого цей збір стане першим в кар'єрі у складі першої команди.

Досвідчений Бетао, для якого цей збір буде далеко не першим у складі «Динамо», але який не літав на збори останні кілька років, вийшовши з автобуса, люб'язно відмовився від інтерв'ю і одразу пішов в будівлю терміналу. «Вибачте, холодно!» - посміхаючись «на всі 32», мотивував свою відмову бразилець, який прилетів на збір із новою зачіскою і рішучою метою довести тренерському штабу свою здатність принести користь команді у другій половині сезону. На трап літака першим ступив Юнес Беланда. Сергій Ребров звично не був серед перших, хто піднімався на борт лайнера, пропустивши футболістів уперед.

На початку десятої години Airbus A320 авіакомпанії Windrose здійнявся у небо. Практично весь політ проходив за ясної, малохмарної погоди, що дало пасажирам можливість милуватися видовищними європейськими пейзажами, де одні гірські вершини змінювалися іншими, проте футболісти, які вже чимало «політали» за свою кар'єру (принаймні більшість з них), в основному надали превагу відпочинку. Більшість динамівців незабаром розправили шторки ілюмінаторів, щоб поспати і набратися сил перед майбутньою насиченою роботою. Не було на цей раз навіть традиційних карткових турнірів, одного з улюблених занять футболістів під час перельотів. Ті ж, хто не хотів спати, проводили час за екранами своїх ноутбуків і планшетів, не заважаючи відпочинку інших.

За п'ять годин, о 14:10 за київським часом (о 13:10 за місцевим) літак із командою на борту приземлився в міжнародному аеропорту Малаги «Коста-дель-Соль». Іспанія зустріла нашу команду хмарною погодою з проясненнями та комфортною температурою, +15°.

О 15:00 динамівська делегація двома автобусами вирушила до Марбельї, а саме в готель Melia La Quinta, розташований неподалік від футбольного кампусу, в якому найближчі два з гаком тижні наша команда буде проводити тренування.

На вході до готелю динамівців вже зустрічав асистент головного тренера Рауль Гонсалес Рианчо, як завжди експресивно висловлюючи свої емоції радості від зустрічі. Також окремо від загальної делегації на збір приїдуть два гравця, Євген Селін та Андрій Цуріков. Селін прибуде вже сьогодні ввечері, а Цуріков – за кілька днів.

Розквартирувавшись в готелі динамівці ніби повернулися у звичну для цього час року обстановку.



Розкішні номери готелю La Quinta оформлені в андалузькому стилі. У кожному з них є балкон з видом на сад, басейн або гори Сьєрра-Бланка. З деяких номерів відкривається чудовий панорамний вид.



Будівлю готелю оточують чудові сади, у зелені яких ховаються три відкритих басейни. Сам комплекс чудово поєднує в собі атмосферу самоти з комфортом розкішної заміській резиденції.