Невідомо, на що розраховував Блохін, обравши таку, дозвольте сказати, "тактику" на другий тайм. Так, у середині першого тайму, "Динамо" - просто пощастило, бо ніякої переваги у грі для його команди не було. Тремулінас один раз за увесь матч підключився по своєму флангу, і вдало подав на Ярмоленка. Андрій хоч нечасто, але все ж таки забиває. У цьому епізоді він - молодець. Гол через чотири хвилини можна віднести до везіння чистої води - Беланда пробив у одного захисника, м'яч відлетів до іншого і потім вже потрапив у ворота.
Блохін тут же почав кричати "Ещё! Ещё". Тільки ось де було його "Ещё" у другому таймі?! Тим більше, ще у першому Бюргшталлер міг один м'яч відігравати, але трохи не влучив у ворота. Другий тайм - це взагалі цирк.
Ані думки, ані пристрасті, ані гри - НІ-ЧО-ГО. Те, що створив Ленс на 58-й хвилині - це взагалі перфоманс. М'яч йому викотили прямо під удар - а він на нього просто наступив та підсковзнувся. Браво, аплодисменти. А рахунок вже був - 1:2 - флангові захисники "Динамо" по черзі помилилися, і Бюргшталлер відправив м'яч у сітку. "Ещё" (с)
"Рапід" неодноразово міг зрівнювати рахунок - Шауб пробив поруч зі стійкою, Коваль витягнув м'яч від того ж Бюргшталлера, а потім - від Пецоса. Потім Пецос не влучив у ворота... А коли пішла четверта додана хвилина, трапилося те, що повинно було трапитися ще раніше.
Все просто - Тріммель підключається до атаки і відправляє головою м'яч у ворота. Завіса, аплодисменти. Вболівальники приїхали до Відня подивитися на ОЦЕ.
"Рапід" (Відень) - "Динамо" (Київ) 2:2
Голи: Бюргшталлер, 53, Тріммель, 90+4 - Ярмоленко, 30, Дібон, 34 (аг)
"Рапід": Новота, Берендт, Зоннляйтнер, Палла, Дібон, Пецос, Шауб, Бойд, Забітцер, Тріммель, Бюргшталлер (Грозурек, 74)
"Динамо": Коваль, Данило Сілва, Драгович, Тремулінас, Хачеріді, Велозу, Ярмоленко, Сидорчук (Вукоєвич, 46), Беланда (Аруна, 74), Ленс (Гусєв, 87), Мбокані.
Попередження:
Зоннляйтнер, Берендт, Бойд, Шауб - Сидорчук, Вукоєвич