Микита Бурда: «На зборах легко і не буває»

Динамо Київ 14 Січня, 19:02
19-річний захисник київського «Динамо» Микита Бурда відповів на кілька запитань клубних ЗМІ.

19-річний захисник київського «Динамо» Микита Бурда відповів на кілька запитань клубних ЗМІ.

- Як ти зустрів Новий Рік? Де побував під час відпустки?

- З'їздив відпочити в Дубаї. А частину відпустки провів у Києві. Новий Рік зустрів теж у Києві.

- Напевно ти чекав на збори із нетерпінням і не стільки відпочивав, скільки готувався до них?

- Коли ми тільки пішли у відпустку, я трохи відпочив. А потім почав готуватися за програмою, яку мені дали тренери. І, звісно, вже думав про збори. Нашим основним завданням на міжсезонну підготовку є добре підготуватися до другої частини сезону і провести її так само добре, як і першу.

- Під час першого збору на «Динамо» чекає насичений графік ігор. Як думаєш, чи важко буде? Чого чекаєш від збору?

- На зборах, в принципі, легко не буває. Для того вони й потрібні, аби добре підготуватися.