Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний розповів, як провів відпустку.
- Віталій Володимирович, ваша команда вже приступила до роботи. Як настрій після новорічних канікул?
- Все нормально, тільки я не люблю такі тривалі свята. Ще б день-два і можна було б померти.
- Чому ви так категоричні?
- Тому що робота зупиняється. Банкіри - п'ють, міністри думають, як начудити, а депутати зробити все на шкоду народу.
- Під час усіх цих вихідних ви були вдома?
- Так. Не бачив сенсу кудись їхати, адже майже кожен день я був на стадіоні.
- А скільки ви для себе виділили днів відпочинку?
- Пару днів, - наводить слова Кварцяного «Х
«Волинь» вийшла з відпустки 12 січня. Луцька команда запланувала два збори в Туреччині.