Йожеф Сабо: «Динамо» має проходити «Генгам»

Динамо Київ 14 Січня, 19:58
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо оцінив шанси київського «Динамо» в Лізі Європи.

Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо оцінив шанси київського «Динамо» в Лізі Європи.

- В турнірі залишились найсильніші, та й прибавились команди, які зайняли треті місця в Лізі чемпіонів. Тож якусь оцінку шансів «Динамо» важко давати, адже все буде залежати від того, хто з суперників випадатиме далі. «Генгам» ми повинні проходити. А там буде видно.

Кияни показали в цьому сезоні дуже високий рівень футболу. Лідери «Динамо», той же Лєнс і Ярмоленко виглядали достойно. Той же Мбокані, як тільки повернувся після травми, відразу ж без зайвого розкачування вступив в бій. Якщо вони навесні будуть грати так само натхненно і стабільно, то зможуть проти якомога далі.

Звичайно, важливо, щоб не було недооцінки суперника. Зокрема це стосується французів, потрібно усвідомлювати, що «Генгам» зараз в хорошій формі. Нехай вони й середнячки Ліги 1, проте ця команда представляє дуже сильний чемпіонат.

Потрібно підібрати правильну стратегію і тактику, важливо правильно налаштувати футболістів до цієї гри. Проте «Динамо» вище за рівнем, і головне, щоб зимова перерва не завадила киянам підійти в хороших кондиціях до першого матчу у Франції.