- Безумовно, це приємна звістка для нашої команди. З уболівальниками на стадіоні грати набагато приємніше, ніж при порожніх трибунах, - сказав Михайло Іванович.
- Не так давно ви сказали, що обстановка на матчі без глядачів буде гнітючою, і це буде великим мінусом для збірної України. Тепер у нас з'явилася певна перевага перед суперником?
- Звичайно! Глядачі, які вболівають за твою команду - це завжди плюс (посміхається).
- Хочете сказати щось уболівальникам збірної, які прийдуть на стадіон і будуть вболівати за команду біля телеекранів?
- Вважаю, що за підтримку їм потрібно дякувати не словами, а ділом. Сподіваюся, нам вдасться це зробити.