Бразильський захисник Бетао, який учора підписав новий контракт із київським «Динамо», прокоментував це в одній із соціальних мереж.
«Із задоволенням офіційно оголошую про своє повернення до «Динамо» два роки потому», -
написав бразилець в Instagram, додавши хештеги «Біло-синій» та «Слава Україні».
Нагадаємо, що Бетао захищав кольори «Динамо» із 2008 по 2013 рік.