Олег БЛОХІН: "За результат відповідаю я, а за свою гру - футболісти"

Динамо Київ 3 Жовтня, 20:02
Післяматчева прес-конференція головного тренера київського "Динамо" Олега Блохіна

Коментар гри від тренера: " Команда почала нервово гру , потім мали повну перевагу і забили два м'ячі. Гра повинна була закінчитися в першому таймі. У перерві попереджали хлопців , що треба уважно зіграти перші 15-20 хвилин , швидше за все , гра б так спокійно і протікала б . З огляду на те, що дали їм забити перший м'яч , Рапід відчув упевненість , у них стали з'являтися моменти і команда "полізла". Але ми повинні були на контратаках закінчувати гру. Не можна пропускати на 94 -й хвилині такий м'яч , це неможливо! Чи то це втрата концентрації , чи то ще щось ...

Ми втратили два очки , а "Рапід" одне очко знайшов. Турнір тільки починається. У нас дві гри з Тюном , з Рапідом вдома і з Генком на виїзді. Навколо всі кричать , що якщо ми не виграли сьогодні, то турнір для "Динамо " закінчився .

Ви очікували , що " Рапід " повернеться в гру після 0:2 ? ( питання австрійського журналіста)

Я ж відповів на це питання. Якби вони не забили на початку другого тайму , то вони б взагалі не повернулися. Не знаю який вони нам гол забили в тій ситуації. Після забитого м'яча вони 10-15 хвилин мали моральну перевагу , а потім ми вирівняли гру і з'явилися моменти . Не повинні були пропускати на останній хвилині .

Чим була викликана заміна Сидорчука у перерві?

Ми боялися за нього , він молодий хлопець , але отримав картку. Ризик був дуже великий.Я б його не замінив, якби Сидорчук не мав картку.По грі він непогано виглядав.Я задоволений ним.Інші футболісти не зіграли у свою силу - будемо розбиратися.

Сьогодні кілька дорогих гравців просто випали з гри... Хоча ви не любите переходити на особистості , але все-таки...

Завжди говорив Блохін про команду.Потім газети почали вигадувати про те , що Блохін не говорить про особистостей,не виділяє нікого.Тобто ЗМІ знаходять якусь смітинку.Тепер пишуть , що я нікого не хвалю і не виділяю.А ось інший тренер розповідає досконально про кожного гравця. Це був вступ від мене .

З вашого питання.Так, я згоден.Деякі випали з гри , треба розбиратися , чому це сталося. Це не залежить від вартості гравців. Вони повинні показувати якісний рівень.Можливо не завжди вгадуєш з купівлею або з покупками.З ціною ? Ні, я не звертаю уваги на їхні ціни.Якби я ще й у ціни на гравців "влазив".

Ви випустили Тремулінаса, не ризикнувши дати ігровий час Макаренко.

Я не буду оцінювати Тремулінаса , Макаренко або Сидорчука.Не питайте,будь ласка. Це наші внутрішні справи і я буду оцінювати команду.Команда програла , а не одна людина. Гол забивається всій команді? Можна звинуватити будь-кого. За результат відповідаю я,а за свою гру повинні відповідати футболісти. Якщо гравці не потрапляють з різних причин в гру або не готові грати,то краще про це сказати.

Макаренко не був готовий грати сьогодні ?

На особистості переходити не буду.Чи не відповім на це питання.

Були здивовані,що Штеффан Хоффман не грав сьогодні? (питання австрійського журналіста)

(Посміхаючись)Чесно, я навіть не помітив його відсутність у складі (сміх у залі - прім.автора).Тренер Рапіда обирає склад.Ми дивилися їх склад перед матчем - там багато молодих хлопців,Хоффмана серед них не було.Я навіть не обговорював це питання з помічниками. Ми з ним персонально не збиралися грати. 

Дякую!

Олександр Зозуля з Відня