- Чи жалкую я? Так, звичайно, тому що ми мали багато моментів для взяття воріт суперника. «Монако» те ж мав достатньо шансів забити. Це був справжній кубковий матч. Ми були конкурентноспроможні, організовані і могли перемогти. Можна тільки шкодувати, що ми втратили свої можливості. Та й суддя міг призначити пенальті після фолу на Клаудіо Бовю. Шкода, що ми вибули з турніру.