«Металіст» зганьбився з казахами

Футбол України 15 Січня, 18:42
Ігрову програму турецького збору бронзовий призер минулого чемпіонату України відкрив поєдинком з «Окжетпесом».

Ігрову програму турецького збору бронзовий призер минулого чемпіонату України відкрив поєдинком з «Окжетпесом«.



У 2014 році колектив з Кокшетау виграв турнір команд першої ліги і навесні 2015-го знову стартує в елітному вітчизняному ешелоні, де з моменту здобуття Казахстаном незалежності відіграв 12 сезонів.



Сьогодні «Окжетпес» спробував нав'язати боротьбу найбільш українському за останні десять років складу «Металіста«. І вийшло це у підопічних російського тренера Володимира Муханова досить непогано. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь казахстанського клубу.



«Металіст« свій наступний спаринг планує провести 20 січня проти бакинського «Інтера
».