Динамівці слідкували за грою «Реал» - «Атлетіко»

Динамо Київ 15 Січня, 22:04
Інтенсивно відпрацювавши тренувальний день сьогодні ввечері основним заняттям гравців був перегляд матчу Кубка Іспанії «Реал» - «Атлетіко», що їм порадив головний тренер, який також подивився гру в компанії своїх підопічних.

А у найближчу середу, після двох днів, насичених контрольними матчами, Сергій Ребров запропонував усім бажаючим з'їздити в Малагу на іншу гру Кубка Короля «Малага» - «Атлетик» (Більбао). Адже футбол так влаштований, що завжди потрібно продовжувати удосконалюватися і використовувати в своїй роботі найкращий досвід.