Батько Безуса: «Роман не вписався у стиль гри «Динамо»

Динамо Київ 16 Січня, 09:37
24-річний півзахисник Роман Безус перейшов із київського «Динамо» до дніпропетровського «Дніпра». Кон­тракт укладений на три роки.

24-річний півзахисник Роман Безус перейшов із київського «Динамо» до дніпропетровського «Дніпра». Кон­тракт укладений на три роки.

— Зарано казати про можливі успіхи сина в «Дніпрі». За півроку — рік усе побачимо, й тоді буде більш предметна тема для розмови. Зараз немає сенсу балакати про цей трансфер, бо люди й так ледь не на кожному кроці його обговорюють. Набридло, — каже 55-річний Анатолій Безус, батько півзахисника Романа Безуса. Розмовляємо про перехід сина з «Динамо» до «Дніпра». У столичному клубі футболіст провів два роки, рідко грав в основному складі киян.

— Усі в «Динамо» повелися з нами чесно й добросовісно, не перешкоджали переходу. За два роки в столичному клубі в Роми не було ні з ким жодного конфлікту чи неприємностей.

Чому тоді Безусу не вдалося заграти в ­команді вже під керівництвом Сергія Реброва?

— У «Динамо» вимальовується певний стиль гри. Швидше за все, Роман просто в нього не вписався. Та навіть тоді, коли син виходив на поле, то не завжди міг отримати задоволення від гри. А якісний футбол без задоволення показувати нереально. Простіше кажучи, він не підходить під тренерську концепцію. «Динамо» зараз гарно грає і виграє. Тренеру немає сенсу нічого міняти.

Син радився з вами щодо переходу до «Дніпра»?

— Звісно. Можна сказати, це було наше спільне рішення. Складно обговорювати це питання, бо з дитинства вболіваю за «Динамо». І насправді зичу киянам стати в цьому сезоні чемпіонами й досягти успіху в Європі. Водночас сподіваюся, що в сина все складеться в Дніпропетровську. Він поки що не облаштувався в новому місті, сім'ю не перевозив.

У тренера «Дніпра» Мирона Маркевича більше розкриваються латиноамериканці. Цей факт не насторожує?

— Попрацювати з Маркевичем — означає пройти гарну школу. Мирон Богданович — один із найкращих тренерів України. Чи заграє Роман — залежить від багатьох обставин: це і взаємовідносини з наставником, колективом. Важливо буде зрозуміти й побудову гри нової команди. Якщо це вдасться, то, думаю, за півроку Рома вийде на свій рівень гри.