«Чорноморець» оголосив про припинення співпраці з трьома футболістами

Футбол України 16 Січня, 12:20
Володимир Аржанов, Іван Бобко та Руслан Фомін більше не є футболістами «Чорноморця».

Офіційний сайт «моряків» повідомив, що їх контракти з клубом розірвані. Гравці вже працевлаштувалися в інших командах.

«Чорноморець» дякує футболістам за сумлінну роботу, за істотний внесок в успішні виступи команди і бажає їм вдалого продовження спортивної кар'єри.