Ігор Суркіс: «Не підтримую жодного з кандидатів на пост голови ФФУ»

Динамо Київ 17 Січня, 17:06
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, розповів про доцільність «Динамо-2» та про майбутні вибори голови ФФУ.

- Чи є доцільність і надалі тримати «Динамо-2»?

- Так, адже вони готують мені гравців для першої команди. Це більш дорослі хлопці, ніж молодіжна команда та U-19. І вони повинні чітко розуміти, що якщо вони не будуть грати у великий футбол, то їм треба завершувати кар'єру.

- Як ви відноситесь до ідеї подальшого скорочення Прем’єр-Ліги? Це йде на користь?

- Я вважаю, що оптимально це 16 команд. Якщо робити і подальше скорочення, то треба придумати вже чотири круга. Нас обвинувачували, також, що ми не хотіли грати в «Кубці Чотирьох». Я вважаю, що це ганебно. З шести команд – питань нема, адже йде боротьба.

- Ви, як президент «Динамо», як дивитись на те, що відбувається в Федерації футболу України і хто найбільш ймовірний кандидат на пост президента ФФУ?

- Ніяк я на це не дивлюсь, адже вони, з нещодавніх пір, мене взагалі ніяк не стосуються. Те, що так станеться, я знав з самого початку. Адже, за допомогою силового тиску, знімали людину, яка, з допомогою адмін. Ресурсу, влади, зробив для українського футболу стільки, скільки не зробили усі працівники ФФУ, які там працюють на сьогодні, разом узяті. Потім почали звинувачувати мого брата, що він буде мстити, збирається повертатись. Нікуди він не буде повертатись. Його неоцінений досвід на посаді віце-президента УЕФА, напевно, може послугувати нормальним, розумним людям у Федерації футболу України, як розвивати наш, український футбол. Але я не його адвокат і я скажу, що треба вибрати гідну кандидатуру, яка прибере весь той бруд, що є наразі, і , те що казали наші опоненти давно, створить рівні умови для всіх команд. Чіткі і рівні умови де не будуть працювати ні спортивні директора і решта. А будуть створені рівні, нормальні умови, створений нормальний суддівський комітет. Все буде створено таким чином аби була рівна боротьба. Але, хто переможе, мені абсолютно байдуже. Я не підтримую жодну з кандидатур і не збираюсь підтримувати, адже ми не маємо права голосу. Це по-перше. По-друге, нас ніхто не запрошував на конгрес. Раніше нас, хоча б, запрошували, бо ми поставляємо гравців на національні збірні, надаємо свою інфраструктуру, поля. Ми, зараз, хіба не готуємо для наших збірних гравців? Нас навіть не запросили. Про що тут можна розмовляти? Кого виберуть, того й виберуть.