За словами 22-річного футболіста, всі футболісти "біло-синіх" засмучені результатом поєдинку.
"У першому таймі ми досягли дуже доброго результату. У другій половині ми, звичайно, не заслуговували перемоги. Мені важко пояснити, чому ми так провалилися. Це був особливий матч для мене, але розчарування велике, адже ми зіграли тільки внічию, виграючи по ходу зустрічі з рахунком 2:0. Фанати "Рапіда" підтримували свою команду, я був зосереджений на своїй грі ", - наводить слова Драговича Austria Presse Agentur.