Джермейн, просте питання: що сталося?
Ми не змогли забити ще один м'яч, а вони створили ряд моментів і забили.
У тому числі і Ви упустили відмінний шанс забити м'яч ...
Повірте, це не було моїм наміром, не знаю, чому так сталося. Так, я промахнувся, це трапляється.
Що головний тренер сказав у роздягальні?
Я не знаю, бо не розумію російською.
Що ти відчуваєш після цієї гри?
Я засмучений, тому що ми втратили перемогу, хоча мали хороші шанси забити третій м'яч.
Як вийти з цієї важкої ситуації?
Я вважаю, ми провели хорошу гру, просто не реалізували свої моменти, тому не бачу якоїсь серйозної проблеми. Просто треба забивати і не пропускати.