Аруна, ти упустив хороший шанс наприкінці матчу. Чому так сталося?
Тут особливо немає про що говорити - я дійсно упустив хороший момент, а з ним можливість принести команді перемогу.
Блохін був дуже розлючений в цей момент ...
Він нічого мені не сказав.
Яка атмосфера в команді після цієї гри?
Ми втратили два очки, але це футбол. Вели 2:0 і дали супернику зрівняти рахунок. ми зробили ряд помилок і повинні дещо змінити в своїй грі.
Як виправляти ситуацію?
Я не знаю, але має пройти якийсь час.