- Повинні були забивати третій і четвертий... Якийсь нефарт, - каже Хачеріді. – Ходять деякі ображені люди... Легіонери. Потім виходять і роблять «послугу». Українці ні на кого не ображаються. Ігор Суркіс вже поговорив з нами на підвищених тонах в роздягальні.
Такого в нас ніколи не було... І в чемпіонаті, і в єврокубках, я такого не пригадую за ті 5 років, що я в команді. У нас гарне підсилення, але з командою не все гаразд. Результат тисне, і не можемо виграти. Не хочу виправдовуватися і не мені про це судити.
Я б не сказав, що у нас в колективі конфлікти, але у нас немає такого, що один стоїть за іншого. Найближчим часом, будемо сподіватися, що настрій підніметься, і ми заграємо по-іншому.
Я не можу сказати, що у нас все втрачено в турнірі. Ми були в схожій ситуації, і вийшли з групи. Чи не звучало чи в роздягальні слово «відставка»? Ні, ви що?! Це не до мене. Такого слова я не чув!