Український спеціаліст Роман Григорчук, який очолив азербайджанську «Габалу», розповів про цілі та завдання в новому клубі.
«Коли думаєш про те, що ти хочеш зробити і як це зробити важко, але необхідно зробити, то назва команди та її місце розташування відходять на другий план. Тому, що це виглядає дрібницею. Григорчука «Трибуна», посилаючись на телеканал «Футбол 1».
«Габала» хоче стати кращою в Азербайджані, а це значить, що вона хоче грати в Лізі чемпіонів, а сама Ліга чемпіонів - моя мрія. Я хочу грати і добиватися титулів і справа тут зовсім не в грошах.
З «Чорноморцем» ми виконали велику роботу і досягли максимуму, з тими можливостями, які мали. Настали часи, коли команда вже не може ставити перед собою високі цілі. Є на те вагомі причини.
Але я все одно мрію про те, щоб «Чорноморець» став топ-клубом, але коли це відбудеться, я не знаю. Але я завжди з радістю повернуся в Одесу.
Зараз «Габала» дещо відстає в розвитку, але футбол в Азербайджані розвивається. Мені потрібно зробити так, щоб в команді стався прорив», - цитує