- Після гри важко говорити, чого не вдалося зробити, - каже Селезньов. - Є результат і нам дуже прикро. Без помилок не буває голів, якби ніхто не помилявся - рахунок був би 0:0, помилилася вся команда, і ми пропустили гол.
Погода зіпсувала гру і нам, і «Фіорентині». Всі матчі виграти не виходить, так склалося, що сьогодні ми поступилися, але будемо готуватися до «Металіста». Я вважаю, що в другому таймі був пенальті, коли захисник обхопив мене руками в своїй штрафній.