Захисник київського «Динамо» Александар Драгович отримав невелике пошкодження у ході вчорашнього тренування.
Вірогідно, Драгович тренувався без захисних щитків і отримав слід від шипів партнера у двосторонці.
«Такими бувають результати жорстких тренувань», -
написав футболіст у своєму Instagram.