Артем Мілевський: «2:0 – думав, вже перемога»

Динамо Київ 4 Жовтня, 07:36
Нападник турецького "Газіантепспора" Артем Мілевський коментує результат матчу групового етапу Ліги Європи «Рапід» - «Динамо» Київ

Нападник турецького "Газіантепспора" Артем Мілевський коментує результат матчу групового етапу Ліги Європи «Рапід» - «Динамо» Київ

"Було 2:0 після першого тайму, думав, вже перемога", - написав Артем Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, що кияни, ведучи в рахунку 2:0 після першого тайму, розгубили перевагу і втратили в результаті два очки зігравши внічию 2:2.