Нападник турецького "Газіантепспора" Артем Мілевський коментує результат матчу групового етапу Ліги Європи «Рапід» - «Динамо» Київ
"Було 2:0 після першого тайму, думав, вже перемога", - написав Артем Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі.
Нагадаємо, що кияни, ведучи в рахунку 2:0 після першого тайму, розгубили перевагу і втратили в результаті два очки зігравши внічию 2:2.