«Динамо» - «Боруссія-2» М: 5:1. ВІДЕО

Динамо Київ 19 Січня, 16:27
Перший контрольний спаринг київського «Динамо» на зборах в Марбельї проти другої команди менхенгладбахської «Боруссії» завершився перемогою

Перший тайм завершився нулями на табло. Найцікавіше розпочалося саме в другому таймі, а точніше, після першої двадцятихвилинки. Спочатку, на 52-ій хвилині, відзначився

Ярмоленко

.

За ним, на 64-ій хвилині Олівер

Штанг

зрівняв рахунок в матчі з пенальті, котрий «приніс»

Бетао

.

Проте, після пропущеного гола, «Динамо» не зупинилося і вже за п’ять хвилин «біло-сині» вийшли вперед після голу

Буяльського.

А на 78-ій хвилині Александар

Драгович

забив третій гол у ворота «Боруссії» - 3:1

На останніх хвилинах основного часу

Ярмоленко

та

Теодорчик

класно розіграли «стінку», і

Теодорчик

забиває четвертий м’яч киян:

А вже за три хвилини робить дубль – 5:1, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Вітаємо фанів «біло-синіх» з результативною перемого та чекаємо наступних матчів «Динамо»!

«Динамо» - «Боруссія-2» М: 5:1

Голи: Ярмоленк - 52, Штанг - 64, Буяльський - 69, Драгович - 78, Теодорчик – 88, 91.

Склад «Динамо»:

Перший тайм:

Рудько, Віда, Данило Сілва, Хачеріді, Селін, Харатін, Мякушко, Мігель, Беланда, Ленс, Кравець.

Другий тайм:

Коваль, Бетао, Цуріков, Драгович, Калитвинцев, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Гусєв, Теодорчик.

Повний матч: