Перший тайм завершився нулями на табло. Найцікавіше розпочалося саме в другому таймі, а точніше, після першої двадцятихвилинки. Спочатку, на 52-ій хвилині, відзначився
Ярмоленко
.За ним, на 64-ій хвилині Олівер
Штанг
зрівняв рахунок в матчі з пенальті, котрий «приніс»Бетао
.Проте, після пропущеного гола, «Динамо» не зупинилося і вже за п’ять хвилин «біло-сині» вийшли вперед після голу
Буяльського.
А на 78-ій хвилині Александар
Драгович
забив третій гол у ворота «Боруссії» - 3:1На останніх хвилинах основного часу
Ярмоленко
таТеодорчик
класно розіграли «стінку», іТеодорчик
забиває четвертий м’яч киян:А вже за три хвилини робить дубль – 5:1, встановивши остаточний рахунок у матчі.
Вітаємо фанів «біло-синіх» з результативною перемого та чекаємо наступних матчів «Динамо»!
«Динамо» - «Боруссія-2» М: 5:1
Голи: Ярмоленк - 52, Штанг - 64, Буяльський - 69, Драгович - 78, Теодорчик – 88, 91.
Склад «Динамо»:
Перший тайм:
Рудько, Віда, Данило Сілва, Хачеріді, Селін, Харатін, Мякушко, Мігель, Беланда, Ленс, Кравець.
Другий тайм:
Коваль, Бетао, Цуріков, Драгович, Калитвинцев, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Гусєв, Теодорчик.
Повний матч: