Тренер "Металіста" радий лідерству у чемпіонаті України, але не пов'язує його з санкціями проти його команди.
Мирон Маркевич зазначає в інтерв'ю газеті "Експрес", що "Позитиву у дискваліфікації немає". Він із командою дуже хотів грати у Лізі чемпіонів, а зараз доводиться лише дивитися їх по телевізору.
Звичайно ж, такі речі не проходять даремно - дискваліфікація збила ритм команди, яка кожного сезону бере участь у єврокубках. "Вона нам нашкодила", - каже Маркевич.