Баль нікому не заважав

Динамо Київ 4 Жовтня, 09:35
Про це екс-помічник тренера "Динамо" повідомив "Українському футболу"

Про це екс-помічник тренера "Динамо" повідомив "Українському футболу"

Андрій Баль зазначив, що, хоча після звільнення минуло вже два тижні, він і досі не має жодної посади в клубі. Спеціаліст розраховує на зустріч з президентом "Динамо" Ігорем Суркісом, на якій буде обговорена можлива посада Баля, де він зможе приносити максимальну користь клубу.

А щодо самого  звільнення, то тренер категорично відкидає чутки про те, що Суркіс сказав - немов, Баль заважає Блохіну. "Я не знаю, хто, кому, коли й у чому заважав! подібні слова Ігор Михайлович не міг вжити - то журналісти перекрутили чи перебрехали", - прямо вказує на журналістів як на корінь зла Баль.