Кранчар: "Можливо, не зміг адаптуватися в Києві"

Динамо Київ 4 Жовтня, 10:59
Колишній півзахисник "Динамо" розповідає про життя у Англії.

Під час інтерв'ю сайту westlondonsport.com Ніко зазначив, що бажав би залишитися у КПР, де він зараз грає. Взагалі, він задоволений поверненням у Англію і поверненням у Лондон.

Щодо перебування у "Динамо", то хорват говорить так: "Можливо, я не адаптувався в Києві і тому дуже зрадів, коли отримав шанс повернутися до Англії. Реднапп вірить у мене, для мене це важливо"